Пресметај ја бројната вредност на изразот?

Пресметај ја бројната вредност на изразот?4 thoughts on “Пресметај ја бројната вредност на изразот?

Напиши одговор на Zorica Откажи одговор

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *