Насмевнете се и решете ја задачата

Заменете ги емотиконите со точните броеви.

test-07-500x558

 

 Спонзорирано:


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *