Катерина Јангеловска

Дипломиран математичар
инженер по математичка економија


Online и физички часови по предметите:

* Математика за основно и средно образование
* Математика за економисти
* Програмирање


Контакт:Спонзорирано:


Total Page Visits: 1313 - Today Page Visits: 1

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *