Десковска: Ќе нема екстерно тестирање

Десковска: Ќе нема екстерно тестирање (ВИДЕО)

Идната министерка за образование Рената Десковска на прес-конференција во Собранието порача дека екстерно тестирање нема да има.Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *